8 Ağustos 2008 Cuma

Çıldırış / The Jacket (2005) Online İzle


TUR================>Dram / Gerilim / Psikolojik
YONETMEN ===========>John Maybury
SENARYO ============>Tom Bleecker, Marc Rocco
MUZİK ==============>Brian Eno
GOSTERİM TARİHİ=======>5 Ağustos 2005
YAPIM ==============>2005, ABD
SURE ===============>1 saat, 53 dk.
Oyuncular============>Keira Knightley, Daniel Craig, Adrien Brody, Kris Kristofferson, Jennifer Jason Leigh, Steven Mackintosh, Brad Renfro, Kelly Lynch, Jason Lewis, Jonah Lotan, Richard Dillane, Angel Coulby, Laura Marano, Mackenzie Phillips, Brendan Coyle


KONU==>

Jack Starks, Körfez Savaşı sırasından başından ağır yaralanmasına rağmen hayatta kalabilmiş eski bir askerdir. İyileşmesine rağmen sürekli hafıza problemleri yaşayan Jack, hiç akrabası da olmadığı için bu krizleri daha da ağır geçirmektedir. Son çare olarak doğduğu kasabaya, Vermont’a geri dönmeye karar verir.
Otostopla yoluna devam eden Jack, arabası bozulmuş sarhoş bir kadına yardım eder. Kadının 8 yaşında bir kızı vardır. Kanada sınırını geçmek üzere yol alan bir adam tarafından arabaya alınırlar ve biraz ileride polis kontrolü ile karşılarşırlar.
Jack’in gelgitlerle dolu hafızasındaki son görüntüler bunlardır. Kendine geldiğinde bir akıl hastanesine hapsedildiğini fark eden genç adam, bir polis memurunu öldürmekle suçlanmaktadır. Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamayan Jack, kendisine deneysel ilaçlar verip işi daha da çıkılmaz hale getiren Dr. Becker’ın hastasıdır.
Düşle gerçek arasında gidip gelen adam, Jackie adında bir kızla tanıştığını hatta bir geceyi onun evinde geçirdiğini hatırlar. Kurtuluşu bu genç kadının ellerinde midir, yoksa düşlerindeki gibi dört gün sonra ölecek midir?1 yorum:

KaBuSsS dedi ki...

biraz karmasık ilk baslarda ama bence gayet güsel bi film izlenmeli....

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template