13 Şubat 2009 Cuma

88 Dakika - 88 Minutes (2007) Online İzle
imdb puanı : 6.0/10
Yapım : 2007, ABD / Almanya
Tür : Aksiyon / Dram / Gerilim / Suç
Yönetmen : Jon Avnet
Senaryo : Gary Scott Thompson
Oyuncular : Deborah Kara Unger, Neal McDonough, Al Pacino, Brendan Fletcher, Amy Brenneman, Leelee Sobieski, Alicia Witt, William Forsythe, Mike Dopud, Benjamin Mckenzie, Leah Cairns, Stephen Moyer, Paul Campbell, Kristina Copeland, Brad Turner, Heather Dawn, Vicky Huang, Victoria Tennant, Michael Eklund, Tim Henry, Marcus Hondro, Timothy Paul Perez, Jean Montanti, Michael Adamthwaite, Julian Christopher, Kaj-erik Eriksen, Carrie Genzel, Brenda Mcdonald, Michal Yannai, Tammy Hui, Christopher Redman
Yapımcı : Avi Lerner, Jon Avnet, Randall Emmett, George Furla
Görüntü Yönetmeni : Denis Lenoir
Müzik : Ed Shearmur
Dağıtım : 35 Milim Filmcilik
Süre : 1 saat, 50 dk.
Gösterim Tarihi : 30 Mayıs 2008

Özet :
Seattle’da mahkeme için çalışan çok ünlü bir psikiyatrist ve kolej profesörü Jack Gram, bir seri katil olan Jon Foster’in ölüm cezasına çaptırılması konusunda jüriyi etkileyen, mahkumiyetinden sorumlu bir kişi konumundadır. Seri katil, Jon Foster, Jack Gramm’ı kendisiyle ilgili manipülasyon yapmakla, bir şahidi ve şahidin kız kardeşini ona karşı ifade verme konusunda kandırmakla suçlar.

Jon’un cezasının infazı öncesi akşam saatlerinde Jack’e bir telefon gelir. Telefonda cinayeti çözmesi için sadece 88 dakikası olduğu söylenmektedir. Bu mesajı veren kişi kadınları Jon Foster gibi öldürmektedir. Jack, eski karısı, FBI ajanı Shelly Barnes, arkadaşı Frank Parks ve asistanı Kim Cummings ile bir üniversitenin kampusu içinde bu problemli öğrenci ile bu öğrencinin öldürmeyi planladığı kadını bulmaya çalışır.0 yorum:

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template