25 Temmuz 2008 Cuma

Aşka Davet / Shall We Dance


Tür: Müzikal / Romantik Komedi
Gösterim Tarihi: 31 Aralık 2004
Yönetmen: Peter Chelsom
Senaryo: Masayuki Suo , Audrey Wells
Görüntü Yönetmeni: John de Borman
Müzik: John Altman , Gabriel Yared
Yapım: 2004, ABD , 106 dk.


Oyuncular
Richard Gere (John Clark) , Jennifer Lopez (Paulina) , Susan Sarandon (Beverly Clark) , Stanley Tucci (Link Peterson) , Bobby Cannavale (Chic) , Mya , Nick Cannon (Scotty) , Anita Gillette (Miss Mitzi) , Lisa Ann Walter (Bobbie) , Omar Miller (Vern) , Richard Jenkins (Detektif)


Konu
Chicago’ lu bir muhasebeci olan John Clark’ ın son derece monoton bir hayatı vardır. Yoğun iş temposundan sıkılınca kendine yeni bir uğraş bulmaya karar verir. Hayatında hissettiği bu eksikliği, bir pencerenin arkasından gördüğü güzel dans hocasından ders alarak kapatmaya karar verir.İlk başlarda amacı dans hocası Paulina’ yı daha yakından tanımak olsa da sonraları bu fikri yavaş yavaş değişir. Gittikçe dans etmekten büyük bir keyif almaya başlar. Kötü giden evliliğin de bile düzelmeler olacaktır.Dans konusunda kendini iyice geliştiren John Clark bir yarışmaya başvurur. Ailesinden ve arkadaşlarından kimsenin bu dans merakından hatta dansçılığından haberi yoktur. Bakalım John yarışmayı kazanmayı başarabilek mi?


Yakışıklı aktör Richard Gere’ in dansçılığını konuşturduğu bu filmdeki partneri, müzik kariyerinin yanında sinemadaki çalışmalarına devam eden ünlü Latin yıldız Jennifer Lopez olmuş.

0 yorum:

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template