26 Temmuz 2008 Cumartesi

High School Musical 3 Senior Year Geliyor


Walt Disney’in “High School Musical” fenomeni, serinin üçüncü filmi “High School Musical 3: Senior Year” ile yepyeni boyutlar kazanarak devam ediyor.

Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu ve Monique Coleman, “High School Musical" ve izleyici rekorları kıran “High School Musical 2"de yarattıkları rollerine geri dönüyorlar. “High School Musical 3: Senior Year"da lise son sınıf öğrencileri Troy ile Gabriella’yı farklı üniversitelere gidecekleri için ayrılığın eşiğine gelmiş buluruz.
Serinin yeni bölümünde lise son sınıf öğrencisi olan Troy (Zac Efron) ile Gabriella (Vanessa Hudgens), üniversiteyi farklı yerlerde okuyacakları için birbirlerinden ayrılacak olmaları gerçeği ile yüz yüze kalırlar. Geri kalan kadroyu Wildcats dans grubunun tamamladığı filmde, kahramanlarımız kendi deneyimlerini, gelecek umutlarını ve endişelerini yansıtan seçkin bir müzikal sahneye koyarlar.
Beyazperdenin maksimum avantajından yararlanmak üzere tasarlanmış birbirinden heyecan verici dans figürleri ve yepyeni müziklerle donatılmış olan bu film, East High’ın yetenekli dansçılarından yüksek enerji yüklü full eğlence vaad ediyor.


Yönetmen : Kenny Ortega

Gösterim Tarihi : 14 Kasım 2008

Film Türü: Komedi, Drama, Ailevi, Müzikal
Filmden Resimler : Slideshow


High School Musical 3, High School Musical 3 izle, High School Musical 3 online full internetten indirmeden izle, High School Musical 3 izle, High School Musical 3 indir, High School Musical 3 filmini indir, yüksek okul müzikali 3, High School Musical 3: Senior Year, High School Musical 3 Senior Year

0 yorum:

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template