20 Temmuz 2008 Pazar

TESADÜF / SERENDIPITY

Tür : Komedi / Romantik / Romantik Komedi
Gösterim Tarihi : 24 Mayıs 2002
Yönetmen : Peter Chelsom
Senaryo : Marc Klein
Görüntü Yönetmeni : John de Borman
Müzik : Alan Silvestri
Yapım : 2001, ABD , 90 dk.


Oyuncular

John Cusack (Jonathan Trager) , Kate Beckinsale (Sara Thomas) , Jeremy Piven (Dean) , Molly Shannon (Eve) , John Corbett (Lars Hammond) , Bridget Moynahan (Halley Buchanan) , Eugene Levy (Macall Polay)

Noel'den hemen önce New York'tayız. Bloomingdale'de kalan son bir çift kaşmir eldiveni aynı anda satın almak isteyen Sara (Kate Beckinsale) ve Jonathan (John Cusak) bu vesileyle tanışırlar. Eldivenlerin kimin olacağına karar vermek için Serendipity ismindeki küçük kafeye giderler. Ardından Central Park'ta paten kayarlar. Gece yıldızları seyrederler. Kraliçe Takımyıldızı'nın, Sara'nın alnındaki çillerle aynı desene sahip olduğunu farkederler. Sara telefonunu bir kitabın içine yazarak yarın onu rastgele bir kitapçıya göndereceğini söyler. Jonathan ise kendi telefonunu beş dolarlık bir banknota yazdıktan sonra bir sokak satıcısına verir. Eğer kader tekrar karşılaşmalarını isterse, kitap Jonathan'ı, para da Sara'yı bulacaktır.

Birkaç yıl sonra yine New York'tayız. Jonathan, Hally (Bridget Moynahan) ile evlenmek üzeredir. Batı Yakası'nda ise Lars (John Corbett), Sara'ya evlenme teklif eder. Hem Sara hem de Jonathan'ın aklına, aynı anda, birlikte geçirdikleri olağanüstü gece gelir. Jonathan yanına bir arkadaşını alarak kitabı bulmak üzere harekete geçer. Sara da bir arkadaşıyla birlikte New York'a gelerek Jonathan'ı aramaya başlar.


BÖLÜM 1

BÖLÜM 2

/

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Yüklemiyo filmiii...!!!

Adsız dedi ki...

film yüklenmiyo ki..

Adsız dedi ki...

hay sitenize

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template