18 Mart 2009 Çarşamba

Kod Adı Afacanlar Çizgi Filmini İzle,Cartoon Network Çizgi Filmleri-----------Karakterler--------------
  • Numara 1:Keldir. Grubun en akıllısıdır. Gerçek adı Nigel Uno'dur. Lizzie ile çıkıyorlardır. Uno İspanyolca'da 1 demektir.
  • Numara 2:Şişkodur, kafasında pilot şapkası vardır. Gerçek adı Hoagie Pennywhistle Gilligian Jr.'dır. 5 Numara'yı seviyordur. İyi dedektiflik yapar. Mekanik ve uçan aletleri çok iyi yapar. Jr. ailedeki Hoagie isimli 2. kişi olduğu anlamına gelir.bir mekanik dahidir.
  • Numara 3:iyi kalpli ve dostcanlısı biridir.biraz sakardır ama işini iyi yapar Dizine kadar inen bir tişörtü ve bacağa yapışık pantolonu vardır. Gerçek adı Kuki Sanban'dır. Çincede 3 demektir
  • Numara 4:Çok iyi dövüşen Numara 4 aynı zamanda çok salaktır. Çok agresiftir. Avustralyalıdır. Kapşonlu tişört giyer.Yüzemez. Numara 3'e aşıktır. Gerçek adı Wallabee Beatles'dır. Beatles adlı eski Amerikan Rock grubu 4 kişidir, ayrıca saçının modeli de Beatles grubunun saç modelidir.
  • Numara 5:Numara 5 hem iyi dövüşür hem çok akıllıdır. Kendini 3. tekil şahıs olarak tarif eder. Ablası Kids Next Door'un düşmanı olan Cree'dir. Ablası iyiyken şapkasını ondan almıştır. Gerçek adı Abigail Lincoln'dür. Başbakan Lincoln'ün resmi 5 dolarlık kağıt paralarda yazmaktaydı. Bu yüzden Numara 5'tir.

0 yorum:

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template