4 Mart 2009 Çarşamba

Lucky Number Slevin - Şanslı Slevin (2006) Türkçe Dublaj Online İzle

Tür: Polisiye / Gerilim / Dram
Gösterim Tarihi: 21 Nisan 2006
Yönetmen: Paul McGuigan
Yapım: 2006, ABD
Süre: 109 dk.

Oyuncular : Josh Hartnett (Slevin) , Stanley Tucci (Brikowski) , Ben Kingsley (Rabbi) , Bruce Willis (Bay Goodkat) , Morgan Freeman (Patron) , Lucy Liu (Lindsey) , Kevin Chamberlin (Marty) , Oliver Davis (Henry) . Victoria Fodor (Helen) , Sam Jaeger (Nick)


Özet : Suç dünyasında hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir. Özellikle de Slevin’ın bulaşmış olduğu suç dünyasında.
Sevgilisi tarafından aldatılan, evinden atılan, üstüne üstlük bir yankesiciye kimliğini kaptıran Slevin, Los Angeles’ın bunalımlarından bir süre de olsa uzak durabilmek için New Yorklu arkadaşı Nick Fisher’dan dairesinin anahtarını ödünç alır. Oysa ki New York terk ettiğinden çok daha belalı bir şehirdir.
Bir dönem ortak ancak nihayet düşman olan iki mafya babası, Patron ve Haham, Büyük Elma’yı ikiye bölmüş ve suç dünyasını parsellemişlerdir. Ancak oğlunun intikamını almaya niyetli olan Patron, Haham’ın oğlunu öldürtmek için bir kiralık katil tutar.
Katilin planı daha da basittir. Patron’a borçlu birini bul, adamı öldürt. En kolay yem Nick Fisher’dan başkası değildir.0 yorum:

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template