14 Eylül 2008 Pazar

Lost 20. Bölüm


Lost: Reckoning / Kayıp:Hesaplama

Orjinal Yayın Tarihi: Nisan 26, 2006

• Özet: Bu bölüm dizinin bir özeti şeklindedir.
Okyanus 815 uçuşunun kurtulanları, adaya düştüklerinden beri, bir inanç testinin içinde kilitli kalmışlardır. Bu inancın, hem gövdedeki hemde kuyruktaki kurtulanları nasıl test ettiğini keşfederler. İnanç yada bilim insanı mısın? Bu ikilem, ada kurtulanlarına ve ayrıca kişiliklerini tanımlamalarında rahatsızlık vermektedir.
Ambara olan inancın, Locke’a içindeki yolu bulmak için bir görev üstlenmesinin ve Desmond’ın her 108 dakikada bir, sayıları basarak, herkesin hayatını kurtardığına olan inancına nasıl izin verdiğinin keşfi.
Buna ek olarak, Michael'ın Walt’ı bulmaktaki inatçı tavrı, kuyruktakilerin hayatta kalmak için kendi ilk 48 günlerindeki mücadelesi ve bu sırada gövdedeki kurtulanlarla karşılaşmaları, kim olduğu belirlenemeyen mahkum Henry Gale'in bağlılığı ve kurtulanlar arasındaki gerilimi ve herkesin, “Diğerleri” nin neye inandıkları konusundaki soruları. Ayrıca, çekingen Hurley'nin Libby’e çıkma teklif etmeye çabalaması, Sun ve Jin aralarındaki kuvvetli bağı, ve Jack ile Sawyer'ın karşılıklı- fakat şimdilik karşılıksız olan – Kate’e karşı duydukları ilgileri arasında, aşkın ısınan yüzü artık açığa çıkmıştır.


0 yorum:

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template