2 Eylül 2008 Salı

Sevgilimin Eski Nişanlısıyla Tanıştığım Gün - Over Her Dead Body


Tür : Fantastik / Komedi / Romantik
Yönetmen : Jeff Lowell

Senaryo : Jeff Lowell
Görüntü Yönetmeni : John Bailey
Yapım : 2008, ABD
Müzik : David Kitay
Süre : 1 saat, 35 dk.

Oyuncular :Eva Longoria, Paul Rudd, Jason Biggs, Stephen Root, Lindsay Sloane, Lake Bell

Sevgilimin Eski Nişanlısıyla Tanıştığı Gün Filminin Konusu :Eski erkek arkadaşının, kendisinin ölümünden sonra yaşamaya başladığı yeni ilişkisini bozmaya çalışan bir hayaletin hikayesi.
Kate (Eva Longoria Parker) ve erkek arkadasi Henry (Paul Rudd) güzel bir beraberlik yaşarlarken, nişanlanacakları gün Kate ölür. Henry’nin kız kardeşi, yaşadığı zor günleri atlatabilmesi için onu bir danışmana gitmeye ikna eder.Film izle İlk başlarda isteksizce giden ve yoğun şüphe duyan Henry bu seanslar sırasında Ashley (Lake Bell) ile yakınlaşır ve onun yeteneğine inanır. Aralarında duygusal bir yakınlaşma olan Henry ve Ashley mutlu bir beraberliğe doğru giderken, Kate geri döner!
Şimdi çok daha büyük bir sorunları vardır. Kate’in ruhu yeryüzüne geri dönmüştür ve ölü gelin, Henry’nin yeni beraberliğinden hiç hoşnut olmamıştır. Kate erkek arkadaşının yeni ilişkisini mahvetmek için elinden geleni yapacaktır.

Keywords: Sevgilimin Eski Nişanlısıyla Tanıştığı Gün, Sevgilimin Eski Nişanlısıyla Tanıştığı Gün filmini full online ücretsiz indirmeden tam ekran film izle dizi izle online film izle dizi izle sinema izle tam ekran film izle full film izle dizi izle, over her dead body, Film izle, indirmeden film izle, online film izle, sinema filmi izle, internetten film izle, dizi izle, sinema izle, film seyret, online sinema
0 yorum:

Yorum Gönder

1) Öncelikle, kesinlikle küfür etmiyorsunuz.

2) Eğer önceki yorumlardan birine cevap veriyorsanız kime cevap verdiğinizi belirtiyorsunuz.

3) Web siteni reklamı yapmak yasaktır.

4) Yorumunuza gelen cevapları görmek için E-posta yoluyla abone ol seçeneğine tıklıyorsunuz

5) Teşekkürler eline sağlık vb gibi yorumlar yayınlanmaz

 

Full Online Film İzle,İndirmeden Sinema Seyret Copyright © 2008 Black Brown Art Template by Ipiet's Blogger Template